..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Menu

   » Recenzje

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

 DUNGEON SIEGE 3 w planie wydawniczym Cenega! - 2011-03-02 16:57:11
31.01.2010, Warszawa – Cenega, wyłączny partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Dungeon Siege 3 na platformy Playstation3, Xbox 360 oraz PC z Windows. Grę tworzy specjalizujące się w RPG-ach studio Obsidian Entertainment, przy znaczącym wkładzie ze strony oryginalnego developera Gas Powered Games.

Trailer gry do obejrzenia na naszym kanale Youtube.

Dungeon Siege 3 uosabia nowe partnerstwo strategiczne Square Enix z zachodnimi studiami developerskimi, będąc świadectwem rosnącego zaangażowania w działania na rzecz silniejszej obecności Square Enix na rynkach zachodnich. Gra będzie łączyła w sobie najwspanialsze aspekty serii Dungeon Siege z wyrafinowanymi umiejętnościami Obsidian Entertainment w tworzeniu rozwiniętych gier action-RPG. Dodatkowo, gra wraz z pojawieniem się na platformy HD, oferowała będzie także całkowicie nowy tryb co-op dla wielu graczy.

Chris Taylor z uznanego studia Gas Powered Games, jako pierwszy twórca gry, będzie doradcą przy produkcji jej nowej odsłony. Dungeon Siege 3 będzie idealnie łączył w sobie intuicyjną rozgrywkę akcji ze złożonym systemem RPG w bogatym świecie, w którym każda decyzja gracza będzie miała swoje konsekwencje.

Komentując swoje zaangażowanie w projekt, Taylor powiedział: „To niezwykła przyjemność współpracować z Obsidian. Posiadają bardzo utalentowanych twórców, którzy doskonale wiedzą w jaki sposób nadać rozgrywce RPG prawdziwą głębię i naprawdę nie jestem w stanie wyobrazić sobie lepszej ekipy do kontynuacji serii Dungeon Siege.”

“To prawdziwy zaszczyt, że możemy partycypować w dziedzictwie Dungeon Siege”, mówi Feargus Urquhart, współzałożyciel i CEO Obsidian Entertainment. „Partnerstwo ze Square Enix to przełomowy krok zarówno dla obu naszych firm, jak i dla serii, mogę zapewnić, że Dungeon Siege 3 będzie błyszczało interesującymi postaciami i niepowtarzalną fabułą.”

“Square Enix jest dumne mogąc współpracować z Obsidian Entertainment przy produkcji Dungeon Siege 3”, mówi Mike Sherlock, Co-Chief Operating Officer Square Enix Europe. “Ta firma ma ogromne doświadczenie w produkcji znanych tytułów i doskonale nadaje się do kontynuowania serii i stworzenia nowej jakości w gatunku action-RPG.”

O Dungeon Siege 3

Fabuła

Delikatna równowaga między potężnymi frakcjami królestwa Ehb rozpadła się, pogrążając kraj w chaosie. Jako jeden z niewielu pozostałych przy życiu członków zhańbionego X Legionu, podejmiesz próbę odbudowy jego prestiżu, ratując Ehb od niechybnego upadku. Razem z grupę towarzyszy przemierzysz zadziwiającą krainę Ehb, zwyciężając napotkanych złoczyńców i wszelkiego rodzaju bestie dzięki kombinacji specjalnych zdolności, potężnej magii i śmiercionośnych broni.

Dzięki współpracy Square Enix z Obsidian Entertainment, Dungeon Siege 3 idealnie łączy w sobie intuicyjną rozgrywkę akcji ze złożonym systemem RPG, oferującym szeroki wachlarz specjalnych zdolności, otwarty tryb multiplayer oraz głębię fabuły.

Cechy

- Zagraj w Dungeon Siege na platformach HD
- Gracze będą mogli doświadczyć tej przygody w pojedynkę lub z przyjaciółmi w trybie co-op
- Odkryj głębię opowieści stworzonej przez Square Enix i Obsidian Entertainment
- Wybierz dla swojej postaci jedną ze specyficznych profesji oraz wachlarz umiejętności
- Rekrutuj do swej drużyny oryginalne postaci z wyrazistą osobowością, specyficznymi umiejętnościami i światopoglądem
- Gracze będą podejmowali ważne decyzje, które wpłyną zarówno na zachowanie ich sojuszników i wrogów, jak i na zakończenie opowieści
Boromir


komentarz[117] |


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Kerm
Engine by Khazis Khull based on jPortal


   Sonda
   Czy ewolucja idzie w dobrym kierunku?
Jasne, tylko tak dalej.
Nie mam zdania.
Nie wszystko mi się podoba, ale
Nie widzę potrzeby.
To krok wstecz.
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Bogowie greccy
   Fantasy jako ...
   Przeznaczenie
   Apokalipsa 20...
   Wilkołaki
   Legenda o kró...
   Bogowie grecc...
   Chupacabra
   Inspiracje ku...
   Egipscy Bogow...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.011665 sek. pg: