Szukaj |
>NASZE STRONY |
MAIN |
|
|
GRY FABULARNE |
|
|
GRY cRPG |
|
|
FANTASTYKA |
|
|
PROJEKTY |
|
|
|
|
Statystyki |
userzy w serwisie: gości w serwisie: 0 |
|
|
|
 |
 |
 |
 |
 |
 |
Wieści książkowe - 2006-12-05 12:43:56 |
|
Dzisiejszego dnia mam zamiar zaprezentować Wam kolejne materiały książkowe. Znajdzie się miejsce dla okładki, jednej, ciekawej promocji i niestety informacji o przełożonej premierze. Zapraszam więc do rozszerzenia newsa.
Wydawnictwo Fabryka Słów zamieściło na swojej stronie ostateczną wersję okładki do książki Miroslava Zambocha, pt. "Na ostrzu noża, tom I".
Wydawnictwo MAG z kolei postanowiło zrobić swoim czytelnikom prezent. Otóż od 4 grudnia, do 4 stycznia, każda książka(poza RPG), którą kupicie w sklepie wydawnictwa, kosztować będzie aż o 30% mniej. Prawda, że to ciekawa i miła propozycja? Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.
Na koniec zaś niezbyt dobra informacja. Otóż, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nowa książka Roberta Jordana, pt. "Gilotyna Marzeń, część 1", która jest XI tomem cyklu "Koło Czasu", pojawi się w sklepach nie dzisiaj, a dopiero 12 grudnia. Pozostaje czekać... |
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Kerm
Engine by Khazis Khull based on jPortal
|
|
|